MUSAÖZÜ GÖLETİ TABİAT PARKI

2015-05-19 22:18:00

 

MUSAÖZÜ GÖLETİ

Saygıdeğer dostlarım

2006 yılında işletmesini almış olduğumuz Musaözü göletine ve bize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürlerimi iletiyorum.

Maalesef ilgili bakanlık bu süreç içerisinde üzerine düşen görevlerini yerine getirmemiş bizim sizlere verdiğimiz hizmet kalitesini yükseltmemize imkan olmamıştır…. 2006 yılından bu yana işletmenin kullanma suyu, kanalizasyon,ulaşım yolları, içeride bulunan binaların iskanı gibi problemler idarece halledilmemiş , alana hiçbir yatırım yapılmamıştır. Bu mevcut eksikler tarafımızdan tamamlanmaya çalışılmış su ve kanalizasyon sorunları enerji ve maliyet bedelleri şirketimizce ödenerek hizmete devam edilmiştir.

Son iki yıldır iklimsel koşullar sebebiyle yer altı sularının çekilmesi , su pompalarımızında çalışmasına imkan tanımamış , konaklama ve restoran hizmetlerini sonlandırmamıza sebep olmuştur.

İlgili bakanlık konuya hala ilgisiz kalıp üzerine düşen görevlerini yapmamaktadır. Bu sebeplerle hizmete devam etmemiz imkansız hale gelmiştir. Konu yargıya intikal etmiş olup sonucunda görüşmek üzere. Saygılarımla

0
0
0
Yorum Yaz